Projektowanie systemów IT – lista firm informatycznych w Warszawie

Projektowanie systemów IT Warszawa

W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw nie funkcjonowałoby bez pomocy zewnętrznych firm informatycznych. Dlatego warto znać te najpopularniejsze, które świadczą usługi z zakresu projektowania systemów IT. Przedstawiamy 5 polecanych firm informatycznych w Warszawie.

  1. IT Touch – usługi informatyczne dla firm
  2. Firma informatyczna EPC System
  3. Lizard – usługi IT
  4. Projektowanie systemów IT – MOSPAN
  5. Usługi informatyczne w Support Online

1. IT Touch – usługi informatyczne dla firm

Projektowanie systemów IT to jedna z usług firmy ittouch.pl, która zapewnia wsparcie z zakresu technologii informatycznych dla każdego biznesu. IT Touch zajmuje się nie tylko projektowaniem, ale również wdrażaniem i administrowaniem systemów informatycznych oraz testowaniem oprogramowania. Firma ta wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością, wszystkie projekty są konsultowane i modyfikowane w porozumieniu z klientem. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że eksperci w IT Touch dadzą z siebie wszystko, aby spełnić twoje oczekiwania. To firma informatyczna, która działa na rynku od lat i cieszy się zaufaniem wielu dużych przedsiębiorstw. Znajdziesz ją w Warszawie przy ulicy Bakalarskiej 34.

2. Firma informatyczna EPC System

Dostarczaniem rozwiązań z zakresu informatyki zajmuje się również firm EPC System z Warszawy. Do ich głównych usług należy projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych, a także outsourcing IT, rozwiązania chmurowe czy tworzenie i aktualizacja stron internetowych. EPC System zajmuje się również projektowaniem i instalacją sieci kablowych i radiowych, współpracuje głównie z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, stale się rozwijając. A pod jakim adresem szukać tej firmy informatycznej. Siedziba EPC System mieści się w Warszawie, Al. Niepodległości 15/26.

3. Lizard – usługi IT

Kolejna firma świadcząca usługi informatyczne w Warszawie to Lizard. Zajmuje się m.in. projektowaniem i budowaniem sieci IT, administracją systemu, a także wdrażaniem rozwiązań informatycznych, które gwarantują bezpieczeństwo. Jednym z głównych obszarów działania firmy Lizard jest również administracja serwerami. Co ciekawe, ta firma informatyczna świadczy swoje usługi nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale również w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach czy w Trójmieście. Główna siedziba tej firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Bukowińskiej 22.

4. Projektowanie systemów IT – MOSPAN

Firma MOSPAN od 22 lat zajmuje się wsparciem informatycznym przedsiębiorstw, w tym projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych oraz dostawą profesjonalnego sprzętu IT. W ofercie tej firmy znajdziesz również outsourcing IT oraz audyty bezpieczeństwa. MOSPAN jest również autorem platformy Prelude BPM®, która pozwala modelować poszczególne procesy zachodzące w organizacjach. A gdzie szukać siedziby tej firmy? W Warszawie przy ulicy Zamiany 16.

5. Usługi informatyczne w Support Online

Support Online wchodzi w skład grupy trzech firm IT, do której należy również Cloud4you oraz Software Business Group. Support Online zajmuje się głównie outsourcingiem IT oraz szeroko pojętymi usługami informatycznymi, w tym projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań IT. W ofercie tej firmy znajdziesz także helpdesk IT 24h, a także całodobowy monitoring infrastruktury informatycznej. A gdzie szukać specjalistów z Support Online? Główna siedziba tej firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Poleczki 23.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *