Jak przebiega hipnoza regresyjna online?

kobieta i cien

Hipnoza regresyjna pozwala na uwolnienie się od stłumionych emocji, bólu, traumatycznych przeżyć czy niewygodnych schematów. Sesje mogą być przeprowadzane stacjonarnie lub, co jest coraz częściej spotykane, z wykorzystaniem internetu. Dzisiaj omówimy tę drugą możliwość. Czytaj dalej, jeśli interesuje Cię to, jak przebiega hipnoza regresyjna online!

Co to hipnoza regresyjna?

Hipnoza regresyjna jest pomocna w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, traum oraz głęboko zakorzenionych trudności, które często wynikają z poprzednich wcieleń. Sesje z hipnotyzerem i telepatą pozwalają na powrót podświadomości do tych trudnych wydarzeń, dotknięcie ich sedna i próbę przepracowania problemu z klientem.

Jak przebiega hipnoza regresyjna online?

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że to, co kiedyś było możliwe jedynie stacjonarnie, udaje się obecnie zrealizować, dzięki internetowi, we własnym mieszkaniu. Jedną z takich aktywności jest hipnoza regresyjna online, w bezpiecznej przestrzeni (mmadeja.com) i zaciszu domowym. Prowadząca sesje zapewnia, że organizowanie ich z wykorzystaniem sieci, wcale nie umniejsza ich jakości, a wręcz przeciwnie. Klient czuje się bezpiecznie we własnym domu i nie stresuje się dodatkowo nowym miejscem, dzięki czemu jest w stanie się bardziej otworzyć podczas hipnozy regresyjnej.

Sesja hipnozy regresyjnej online odbywa się dokładnie tak samo jak te w gabinetach, jednak dzięki temu, że klient jest w swojej bezpiecznej i znanej przestrzeni, jeszcze bardziej wczuwa się w hipnozę. W sesjach tych, oprócz klienta i prowadzącego, bierze udział również telepata, czasem dwóch, którzy wchodzą w trans zamiast klienta i wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, poruszają się w podświadomości klienta. Wiedzą oni co jest bezpieczne, jak wyjść z transu i jak pomóc klientowi bez konieczności hipnotyzowania jego samego. Telepaci potrafią bez przeszkód wyjść z transu, więc nawet zerwanie połączenia internetowego im nie zaszkodzi.

Zalety hipnozy regresyjnej online

Hipnoza regresyjna online ma wiele zalet. Oprócz wspomnianej już wcześniej bezpiecznej przystani klienta warto wspomnieć również o tym, że sesja ta może być wykonywana w dowolnym miejscu. Ma to ogromne znaczenie, jeśli chce się skorzystać z usług konkretnego terapeuty, ale odległość nie pozwala na odwiedzenie jego gabinetu. Wykorzystując internet, można skorzystać z sesji hipnozy regresyjnej, będąc nawet w innym kraju.

Nie można również nie wspomnieć o oszczędności czasu. Jako że gabinety terapeutów są często w centrach miast, dojazd w godzinach szczytu może zajmować sporo czasu. Hipnoza regresyjna online sprawia, że nie musimy martwić się o korki, a dzięki umówieniu się na konkretną godzinę, sesję możemy dostosować do swojego planu dnia.

Sesja regresyjna online stanowi ciekawą alternatywę dla stacjonarnych spotkań z hipnoterapeutą i staje się coraz bardziej popularna. Oszczędność czasu, wygoda i możliwość współpracy z osobami mieszkającymi nawet bardzo daleko sprawia, że takie rozwiązanie jest niezwykle popularne i co ważne, ani trochę mniej skuteczne.

Comments

  1. Jozafat6.6.6.

    O łaaał, nie wiedziałem, że jednak jest tak wygodna metoda korzystania z hipnozy regresyjnej! Sesje online faktycznie muszą być wygodne i komfortowe, szczególnie dla kogoś, kto nie lubi wychodzić z domu.

  2. Daga Wuu

    To bardzo ciekawe jak przebiega hipnoza regresyjna online, ale czy nie lepsze efekty miałyby sesje stacjonarne, na żywo?

  3. Joanna

    Słyszałam, że korzysta się z hipnozy w terapii, ale hipnoza regresyjna? Nie sądziłam, że coś takiego ma miejsce, albo że wgl. działa… Człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *