Regulamin serwisu odkryty.net

Postanowienia ogólne
1. Żeby mieć możliwość w pełni korzystać z bloga oraz umieszczać w nim teksty, trzeba wykonać nieodpłatną rejestrację.
2. Rejestracja w witrynie jest równoznaczna z wyrażeniem pozwolenia na warunki określone w regulaminie.
3. Według art. 116 „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. zakazane jest zapożyczanie i przedrukowywanie artykułów zamieszczonych na stronie odkryty.net. Złamanie tego przepisu jest jednoznaczne ze zawiadomieniem organów ścigania.
4. Użytkownik jest w pełni odpowiedzialny za zamieszczony artykuł. Administrator bloga nie nie jest odpowiedzialny za straty powstałe w wyniku wykorzystania treści dodanych na serwisie.
5. Autor artykułu oświadcza, że ma kompletne prawa autorskie.
6. Treści nie mogą być dodawane na odrębnych stronach ani przed, ani po zamieszczeniu ich na odkryty.net.
7. Teksty, które nie spełniają zaleceń, mogą zostać pominięte. Administrator serwisu zastrzega sobie możliwość odmowy bez ujawniania prawdziwej przesłanki.
8. Na odkryty.net obowiązuje ograniczenie odpowiedzialności administratora serwisu. Użytkownik ma świadomość, że blog ma styl informacyjny, analogicznie jak publikowane na nim felietony. Nie przedstawiają one rad ani zaleceń w sprecyzowanych przypadkach. Zamieszczane treści wyrażają przekonania ich autorów. Właściciel nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy pozostawianych pod publikacjami.

Dodawanie artykułów na stronie
– Treść treści winna być zgodna z regułami polskiej poprawności językowej. Artykuły z uderzającymi pomyłkami nie będą dodane.
– Zawartość publikacji musi mieć charakter informacyjno-rozrywkowy i być atrakcyjna dla czytelników.
-. Każdy artykuł powinien być oryginalny, zajmujący i jasny dla użytkowników.
– Zamieszczane teksty muszą mieć nie mniej niż 2500 znaków bez spacji.
– W artykule możliwe jest wstawienie maksymalnie jednego linka w postaci URL lub brand.
– Artykuł i linki wiodące do zewnętrznych odnośników nie mogą obejmować treści niezgodnych z prawem oraz treści dla osób pełnoletnich.
– Do wszystkich publikacji powinno się dodać obrazek. Obrazek nie może naruszać wytycznych „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych”.